PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221460}
7,5 11 205
ocen
7,5 10 1 11205
8,0 21
ocen krytyków
Grizzly Man
powrót do forum filmu Grizzly Man

grizzly man

ocenił(a) film na 8

dramatyczne, wzruszające czasem wywołujące gęsią skórkę, wielki podziw za odwagę, szaleńczą odwagę szczególnie dla bohatera dokumentu, również dla jego towarzyszki, uwielbienie i pasja dla niedźwiedzi, natury, pozazdrościć, pasja która wyzwoliła bohatera z wyniszczania samego siebie, strasznie przykre, że tak źle się skończyło, tyle czasu wytrwał bez szwanku, smutno było patrzeć na scenę gdzie jakiś wredny koleś rzucił kamieniem w jednego z niedźwiedzi którego bohater w pojedynkę nie mógł przed łotrem chronić, do tego stało się to czego tak bardzo nie chciał - zginął przez ukochane przez siebie zwierzę, zabite potem z tego powodu, wspaniały dokument, polecam gorąco

ocenił(a) film na 5
krasula_1

Wszystko co zostało wyżej napisane jest w 100% prawdą. Ten temat jest mi niezwykle bliski i bardzo wzrusza mnie ta historia.
Jednak ja dodałabym do tego pięknego opisu jeszcze głupotę, bo bohater znacznie przekroczył granicę jaka dzieli ludzi od niedzwiedzi (sama uważam, że człowiek jest zwierzęciem i niczym się nie różni procz tego ze ma uczucia) to go zgubiło. W świecie zwierząt nie ma miłość tam nikt się nie kocha, tam liczy się przeżycie. Tutaj się pogubił. Bardzo pragnął należeć do świata niedzwiedzi to jest piękne, ale nierealne.

Dodatkowo, przepraszam ale jego znajomi, jego przyjaciółka, ktora byla jego dziwczyną jest tak cholernie głupia, jest sposob mówienia, infantylność doprowadzały mnie do szału.
Także pan z prosektorium, nie mogłam go słuchać.
Ale to tylko moja subiektywna ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones