PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221460}
7,5 11 205
ocen
7,5 10 1 11205
8,0 21
ocen krytyków
Grizzly Man
powrót do forum filmu Grizzly Man

Chetnie bym to zobaczył. Juz prawie zapominałem o tym filmie bo zwiastun do niego pamietam z przed 2 lat, nie myślałem że puszcza go u nas ale fajnie że sie myliłem.

Klopsik1988

To Ty jestes na zdjeciu? Ale jaja. Śmiac mi sie chce. A tak nawiazuja do filmu,to lubie niedzwiedzie, szczegolnie w jego rola w Boracie. Ciekawe czy to ten sam... Smutno mi bylo jak Azamat uciał mu łeb i wstawil do lodówki. Łezka mi poleciała. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
jurek197676

Tak Jurku jestes pajacem i to kompletnym. Nie smiej sie z czyjegos wygladu. Pozdrawiam I Polecam ten film

Klopsik1988

Jurek Ty jesteś pajacem. Nie masz żadnego pojęcia o filmach dokumentalnych. Jest to najlepszy film dok., Jak go jeszcze nie obejrzałeś to kup go, nie wiem, pożycz. Najlepszy film pod słońcem.
Przynajmniej robią film o człowieku który czegoś dokonał, a takiego Jurka który się brechta z wszystkiego zapamięta ale chyba osiołek którą p***lił.
POLECAM ten film

ocenił(a) film na 9
Klopsik1988

Film świetny i smutny z piękną muzyką. Historia na faktach, i film z wplecionymi oryginalnymi obrazami z amatorskich kamer świetnie ujmuje człowieka i wprowadza do w poczucie żalu i smutku ze śmierci tego miłośnika niedźwiedzi....i do tego fakt, że istniała ta taśma na której zarejestrowano dźwięk podczas feralnego ataku.....brrrr. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones