PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221460}
7,5 11 211
ocen
7,5 10 1 11211
8,0 21
ocen krytyków
Grizzly Man
powrót do forum filmu Grizzly Man

Trudno obiektywnie ocenić dokument, skoro narrator i twórca w jednej osobie ukazuje jednoznacznie swój stosunek do dokumentowanej osoby. Nie lubię, jak ktoś mi narzuca ocenę. Jestem na nie.

Co do samej postaci, to dla mnie T.T. był kompletnie niewiarygodny. Raz, że zachowywał się jak człowiek, który odstawił antydepresanty (i nawet chyba to zrobił). Dwa, lansował się na pedagoga i nauczyciela dzieci, a wiązanki "włoszczyzny" potrafi głosić godzinami, wspominając przy tym właśnie dzieci. Trzy, określał się mianem obrońcy zwierząt, a tak naprawdę tylko próbował zdobyć ich zainteresowanie. I po czwarte, wszystko filmował, wszystkie emocje "działy się" po włączeniu kamery. Dowód na to, to wylewanie żalu nad mordem lista - oczywiście do kamery. Gdyby był poruszony, to pewnie by sobie darował. Człowiek, który żył między niedźwiedziami, a żył z mediów. Dla mnie to smutne, że kreuje się go na wielkiego filantropa i przyjaciela niedźwiedzi.

ocenił(a) film na 5
Budziol

hmm... wg mnie film jest w miarę obiektywny. Mi najbardziej utkwiły słowa jednego człowieka który mówi, że Tim narobił więcej złego niż dobrego ponieważ jego działalność prowadziła do oswajania się niedźwiedzi do ludzi. To może być dla nich śmiertelnie niebezpieczne gdy spotkają kłusowników.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones